Hotel Most Nautico
 
ADRESA Hotel Nautico
Čsl. armády 1284/19
Most 43401
Česká Republika
Hotel-Most-Nautico@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Nautico ubytování Most Aktuální počasí jasno
Hotel Most Nautico - K hotelu přísluší parkovištěHotel Most Nautico - disponuje restauracíHotel Most Nautico - disponuje vinárnouHotel Most Nautico -  je k dispozici připojení na internetHotel Most Nautico -  je k dispozici letní terasaHotel Most Nautico - golfHotel Most Nautico - disponuje kavárnouHotel Most Nautico - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Most Nautico - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Most Nautico - přijímá kreditní karty VISAHotel Most Nautico - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Most Nautico - tenis -poblíž hoteluHotel Most Nautico - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Most Nautico - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Most Nautico - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Nautico / Most

Rodinný penzion Nautico nabízí pohodlné ubytování v nově zrekonstruované budově v objektu dragounských kasáren z 19. století. Penzion se nachází v klidném prostředí vilové části města Most a je vzdálen jen jeden kilometr od centra.

Most ubytování penzion Nautico :
Ubytování je v několika jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích nebo v apartmá. Celková kapacita je 25 lůžek ve 12 pokojích, možnost přistýlky a 4 lůžka v apartmá.

Nautico penzion Most pokoje :
Pokoje jsou vybaveny televizorem, rádiem, minibarem a bezdrátovým připojením Wifi do sítě internetu. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. Apartmán je navíc vybaven vlastní kuchyňkou a PC s připojením na internet.

Ubytování penzion Nautico Most služby :
U penzionu je Vám k dispozici hlídané parkoviště nebo garáže. Přímo v budově penzionu je možnost stravování, případně pronájmu salonku. Ubytování je možné zaplatit kartou, v pizzerii je možné platit také stravenkami: Chegue Dejeuner, Sorbi, Sodexho Pass, Ticket Restauant. Snídaně po dohodě.

Konferenční služby penzionu Nautico :
K dispozici je také salónek pro 50 osob vhodný pro firemní i soukromé oslavy, rauty, svatby apod., cateringové služby (hostiny na klíč).

Pizzerie Nautico!
Otevřeno denně od 11:30 do 23:30 hodin. Restaurace nabízí velký výběr pizzy přímo z ohně, italské těstoviny, steaky z grillu, čerstvé saláty, moučníky, nápoje a další speciality. Za příznivého počasí je otevřena velká letní terasa s obsluhou. 

Ubytujte se v krásném penzionu Nautico v Mostě v pokojích  s TV, minibarem a internetem .... ochutnejte pizzu přímo z ohně, steak z grilu nebo čerstvý salát ....